Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2870

Улично осветление

Начало
30.01.2024
ID:
2870

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: Рилци, ул. „Владая“ 23, 9307 Добрич, България

Описание: Крушката не свети постоянно, има случай в които в късните часове на вечерта спира да свети и улицата остава без осветление. Предвид и в момента ситуацията , в която копаят за каналицация има голямо вероятност да се случи инцидент.


Статус: В процес

Присъединени: 0