Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2871

Осветление

Начало
30.01.2024
ID:
2871

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: Рилци, ул. „Владая“ 23, 9307 Добрич, България

Описание: Уличното осветление е като домино. Когато иска просветва, когато не, не светва В предвид ситуацията с изкопаването за канализация в момента и незаинтересоваността на работниците с изкопите е изключителна голяма предпоставка за инцидент.


Статус: В процес

Присъединени: 1