Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2872

Нераглементирано сметище

Начало
30.01.2024
ID:
2872

Място/адрес: Рилци, ул. „Чавдар Войвода“ 38, 9307 Добрич, България

Описание: Голямо сметище, навремето течеше чиста вода, а сега в предвид Пункта за изваряване на ферментирали материали всичките отпадъци и се изхвърлят тук. Мисля,че това в 21-ви век е изключително недопостимо.


Статус: В процес

Присъединени: 0