Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2878

Опасно дърво

Начало
01.02.2024
ID:
2878

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Иванов

Място/адрес: ж.к."Балик", бл.9, вх.Г

Описание: Пред входа в който живеем има огромно старо дърво (липа) което, подкопава основите на цялата сграда. Също така, клоните му навлизат в откритите тераси на живущите и създават условия за щети, както материални, така и физически. Ще сме много благодарни ако, въпросното дърво бъде отсякано или драстично подкастрено. Надяваме се за бързо и навременно реагиране и благодарим предварително


Статус: Приключен
Подаден от: Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

07.03.202408:29

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, на адрес: ЖК "Балик" бл. №9, Ви уведомявам, че дървесния вид от род Липа, се намира в добро здравословно състояние, има отстояние от фасадата на сградата и няма ясна индикация да нарушава или уврежда целостта на основите на сградата. Предвид изложеното считам, че не са налице обстоятелства и нормативни основания, които да налагат резитба на посоченото дърво.


Всички видове сигнали