Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2879

Ужасно замърсяване в общински блок за живеене

Начало
02.02.2024
ID:
2879

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Подаден от: Стефка Манолова

Място/адрес: ж.к. Балик, бл.18 , вх.В, ет.7, ап.27

Описание: Здравейте! Надявам се да се обръщам в правилната институция! От близо седмица от ЕЛ таблото ми излиза ужасен пушек и се оказа, че това не е само в моя апартамент. Оказа се, че същия проблем го има апартамента до моя и на горния етаж. Причината според мен е някъде неправилно поставена печка за отопление и може би поддържането и с някакви въглища, за това не мога да бъда сигурна.Обиколих всички апартаменти като отговора на въпроса ми случайно дали не е от тях е, че не е от тях и така абсолютно никой не си призна дали случайно не е от него. Но според мен това не е нормално повече от един апартамент да се оплаква от този проблем и да не се обърне внимание. Има и деца, за които този пушек, който се насъбира и не те оставя да спиш е доста вреден. Извинявам се, ако оплакването не е за тук!


Статус: В процес
Подаден от: Стефка Манолова

Присъединени: 0