Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2881

Счупени клони, надвиснали над тротоара

Начало
03.02.2024
ID:
2881

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Диана Чернееа

Място/адрес: Ул. Райко Цончев 7

Описание: Счупени са клоните на дърветата по тротоара на улицата, в резултат от силните ветрове. Надвиснали са опасно над тротоара като се държат на ивици, малки части от кората на дървото и са подпрени върху външни кабели на стълб по протежение на улицата (осветление). Това е втори сигнал в рамките на 3 месеца, но липсва реакция от длъжностните лица.


Статус: Приключен
Подаден от: Диана Чернееа

Оценка: 1 от 1 потребител


История на промените

07.03.202408:30

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, на ОБП "Устойчиви дейности и проекти" е възложено премахване на пречупените клони от дървесните видове, разположени западно от жилищната сграда на адрес: ул. "Райко Цончев" №7. Резитбата ще бъде извършена в срок до 30.03.2025 г.


Всички видове сигнали