Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2882

Опасно дърво

Начало
03.02.2024
ID:
2882

Друго

Подаден от: Денислав Методиев

Място/адрес: ж.к. Балик, ул. „Христо Ботев“ 52, 9303 Добрич, България

Описание: Здравейте, На бул. Христо Ботев до трафопоста зад православен храм "Св. Димитър" има опасно наклонено дърво над пътя. Видимо наклонът на дървото е естествен и не е предизвикан от външни процеси, но при евентуален обилен снеговалеж би могло да натежи и да се счупи на тротоара и пътя, което може да застраши човешки живот. Моля да го инспектирате и да вземете мерки за обезопасяването му. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Денислав Методиев

Оценка: 5 от 1 потребител