Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2883

Изоставен автомобил

Начало
04.02.2024
ID:
2883

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Добротица, ул. „ж.к. Добротица" 6, 9302 Добрич, България

Описание: Автомобилът е изоставен през декември месец 2023 на паркинга зад блок 6 в квартал Добротица. Няма валидна гражданска отговорност и прегледа е изтекъл. Пречи за паркирането на живущите в блока и съседните около него. Няма яснота от живущите наоколо на кого е изоставеният автомобил. ТХ7765ХМ лилав на цвят


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител