Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2884

Неизвозена смет на 4/02/24

Начало
05.02.2024
ID:
2884

Боклук/сметище

Подаден от: Велимир нешев

Място/адрес: Петър Сарийски, бул. „25-ти Септември“ 61, 9301 Добрич, България

Описание: В следствие на не извозена смет от фирмата отговорна за това се стигна до замърсяване на около блоковото пространство !!! Това се случи в неделя 4/02/2024 . Боклуците се разпръснаха от вятъра и всичко е замърсено с найлонови торбички. Моля да се потърси отговорност от сметоподдържащата фирма, нова не се случва за първи път


Статус: Приключен
Подаден от: Велимир нешев

Оценка: 5 от 1 потребител