Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2887

Счупен клон на дърво

Начало
05.02.2024
ID:
2887

Друго

Подаден от: Павлина Георгиева

Място/адрес: гр.Добрич, ул.Княз Дондуков 2, вх.В

Описание: Счупен клон от дърво, който е провиснал и всеки момент може да падне. Предпоставка е за почти случил се инцидент. Намира се между Пощата и северната част на читалището.


Статус: Приключен
Подаден от: Павлина Георгиева

Оценка: 0 от 0 потребител