Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2888

относно санирането на блока

Начало
06.02.2024
ID:
2888

Подаден от: К.Иванова

Място/адрес: Добрич, Дружба 2 бл. 15 вх.Г ап.2

Описание: Здравейте, Преди известно време ви изпратих относно не затворена тераса над моя ап.2, при санирането сигнал №2512 и досега не съм получила никакъв отговор. сега ви изпращам и някои снимки - бл.15 вх.Г - ап.2 и над него.- може да огледате как е саниран и да го сравните с бл.14, който започнаха след нашия как е направен и за колко време . Бл.15 ни мотаха - 8-9 месеца. Тоя сив- циментен цвят нацапана , като недовършен само някои тераси е в лилав цвят избрани, вместо да се направи цвета както на техните тераси и на другите, както е на бл.14 ..Как така е избрано само на някои тераси да са оцветени, кои са те за сметка на какво и от задната страна долу не е направен и перваза .Преди доста време вече години бях помолла за пръст за градинка само обещаваха и нищо не достави


Статус: В процес
Подаден от: К.Иванова

Присъединени: 0