Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2890

Кастрене на клони

Начало
07.02.2024
ID:
2890

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Камен Пеев Атанасов

Място/адрес: Център, бул. „3-ти март“ 12, 9300 Добрич, България

Описание: Клоните на две дървета върху общински имот опират в сградата на супермаркет abcmarket . Причиниха счупване на рекламна табела и запълване на улуците с клони. Моля , за вашето съдействие .


Статус: Приключен
Подаден от: Камен Пеев Атанасов

Оценка: 0 от 0 потребител