Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2893

Служител на Община добрич ме псува най вулгарно

Начало
08.02.2024
ID:
2893

Неправилно паркиране

Подаден от: Христо Христов

Място/адрес: HQJX+MP Добрич, България

Описание: Днес 08 .02. 2024г около 13часа на паркомястото до общината въпросното лице - от снимките до колкото разбрах се казва Димитър Димитров, попитах го най учтиво може ли има ли право да спира на място обозначено за хора с увреждания и трудно подвижни той ми заяви - Цитирам-Гледай си работата нали имам картонче. А въпросното картонче дали е негово или е на друг никой незнае. След което аз го поканих да покаже картончето негово ли е просто да удостовери дали наистина е негово, той не пожела което ме наведи на мисълта че е възможно и дори да не е истинско, понеже автомобила от снимката ежедневно е на едно от двете парко места от сутринта до края на работния ден. И така са възпрепятствани хора които наистина имат нужда да спрът където е възможно в централната част на града.


Статус: В процес
Подаден от: Христо Христов

Присъединени: 0