Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2894

Служител на Община Добрич ме псува най вулгарно

Начало
08.02.2024
ID:
2894

Неправилно паркиране

Подаден от: Христо Христов

Място/адрес: Център, ул. „Независимост“ 5, 9300 Добрич, България

Описание: И все пак служителя ме заплаши и ме псуваше най вулгарно след което влезе в общината и го загубих. Моля да се вземат мерки относно служителя ви защото това не му е за пръв път. Смятам да сезирам медиите и контролни органи какви служители работят в Община Добрич. Надявам се ще бъдар взети нужните мерки и проверки. Благодаря предварително. С уважение


Статус: В процес
Подаден от: Христо Христов

Присъединени: 0