Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2895

Кастрене на клони

Начало
09.02.2024
ID:
2895

Друго

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Екзарх Йосиф I“ 2Б, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте, Имаме подаден сигнал с вх Рег 94В-00-463/30.06.2023г. при Община град Добрич за опасни дървета в района, в който живеем. В отговор дадохте срок на изпълнение до 30.12.2023г. Към днешна дата дърветата не са окастрени. Моля да предприемете нужните действия. Благодарим Ви предварително!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител