Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2897

Две огромни дупки

Начало
09.02.2024
ID:
2897

Улична дупка

Място/адрес: Пере Тошев 13

Описание: Две огромни дупки,които не позволяват да се премине нормално с кола по улицата, тъй като двете гуми на колата влизат в дупките едновременно. Както има опасност колите,които заобикалят въпросните дупки да ударят някоя от паркираните коли, за да ги заобиколят. Пере Тошев 13 (еднопосочната улица след Агромагазина и Ивел на пазара)


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител