Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 29

Сигнал №29

Начало
10.09.2016
ID:
29

Улична дупка

Място/адрес: бул. „Добруджа“, 9303 Добрич, България

Описание: неремонтиран пътен участък на бул. "Участъкът, който е направен преди повече от 15 години и не е подлежал на ремонт. В този момент не е в добро състояние и предизвиква неудобство за живущите в блока.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител