Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2900

Имотни изнами

Начало
10.02.2024
ID:
2900

Друго

Подаден от: Zlatin Dimitrov

Място/адрес: Balik bl.57 vh.b.ap.1

Описание: Кой разреши на мой съсед да влезе в двора който работим от 70 години с Свещарово някой се е нагушил но няма да оставим нещата така ще се предприемат действия ако е нужно ще направя нещата публични! Една част от този двор е общински ние го работим и мисля че трябва да го припознаем не може този господин да го вземе така.ше сезирам всички компетентни органи ако не се направи проверка след този сигнал.


Статус: Приключен
Подаден от: Zlatin Dimitrov

Оценка: 0 от 0 потребител