Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2902

Прекършени клони на дървета

Начало
11.02.2024
ID:
2902

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Мария Иванова Николова

Място/адрес: Ж.к Авиоград блок 6

Описание: Пред блокът ни има две високи иглолистни дървета със счупени висящи големи клони , които могат всеки момент да паднат и да наранят обитателите на блока и автомобилите ни.Моля да бъдат отстранени преди да се случи нещастие..Тук играят много мапки деца и са в риск във всеки момент.


Статус: Приключен
Подаден от: Мария Иванова Николова

Оценка: 1 от 1 потребител