Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2905

Молба за ПОМОЩ

Начало
11.02.2024
ID:
2905

Улична дупка

Подаден от: Илия

Място/адрес: Гр . Добрич Лозята 1 ви път

Описание: Уважаеми г-н Йорфанов, Бих искал да отправя молба за вашето внимание относно състоянието на улица "Пътви път" в Кв. Лозята . Състоянието на тази улица е изключително лошо, като почти не е възможно преминаването с автомобил, особено по време на влажно време. Много от населението се сблъсква със затруднения при преминаване по улицата, а също така и с рискове от злополуки поради лошото състояние на пътната настилка. Освен това, когато е мокро, пешеходците се сблъскват с изключително неприятни условия за движение поради калта. Моля ви да разгледате въпроса и да предприемете необходимите мерки за подобрение на състоянието на улицата "Пътви път", за да се осигури безопасност и удобство за всички жители на района. Благодаря ви предварително за вашето внимание . С уважение Илия Илиев


Статус: Приключен
Подаден от: Илия

Оценка: 2.5 от 2 потребителя

История на промените

01.03.202410:31

За района на лозята има изготвен и одобрен ПУР. Ремонтът на улиците е свързан с отчуждаване на части от имотите на собствениците, както и с прокарване на битова канализация, обособяване на тротоари и ремонт на водопроводната мрежа. Община град Добрич не разполага със средства към настоящия момент за извършване на такъв мащабен ремонт. Ще се търсят средства за частично решаване на проблема.


Всички видове сигнали