Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2906

Пропаднала шахта

Начало
11.02.2024
ID:
2906

Улична дупка

Подаден от: Веселина Тодорова

Място/адрес: Ул. Батак

Описание: Здравейте! Сигнала ми е за отстраняването на две опасни улични дупки,едната от които води вече и до пропадането на шахта. Намират се по ул.Батак,срещу аптека Марешки! Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Веселина Тодорова

Оценка: 5 от 1 потребител