Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2912

Допълнителни контейнери за боклук

Начало
12.02.2024
ID:
2912

Боклук/сметище

Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Място/адрес: бул.Трети Март бл.41 и бл.43

Описание: Здравейте! Моля да сложите допълнителни контейнери за боклук. В момента са 3 контейнера, но те не стигат за нуждите на трите блока. Трябва да има поне още един контейнер...


Статус: Приключен
Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Оценка: 0 от 0 потребител