Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2914

Детска площадка

Начало
12.02.2024
ID:
2914

Предложение

Подаден от: Десислава Алексиева

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Кубадин“ 5, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте, пиша Ви във връзка с детската площадка. Това е може би най-посещаваната в целия град. Децата влизат да играят в пясъчника, но пясък почти липсва. Няма осветленке вечер , а идва летен сезон . Където децата играят до късно вечер. Неподходящо е за най-малките дечица тъй като настилката е повече бетонна.


Статус: Приключен
Подаден от: Десислава Алексиева

Оценка: 0 от 0 потребител