Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2915

Тротоар

Начало
12.02.2024
ID:
2915

Въпрос

Място/адрес: Добрич Център, бул. „25-ти Септември“ 37А, 9304 Добрич, България

Описание: Здравейте , искам да попитам кога ще се оправят дупките по бул. "25-ти Септември 37" по тротоара, срвщу Енерго про. Бяха разкопани миналата година за авария, която не откриваха къде е и само се запълниха . За 500 метра три дупки.Майка съм с малко дете а преминаването с количка е невъзможно. Това е главен булевард.


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител