Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2916

НЕ ПОЧИСТЕНИ ЛИСТА И КЛОНИ

Начало
13.02.2024
ID:
2916

Боклук/сметище

Място/адрес: ж.к. Добротица, ул. „ж.к. Добротица" 1В, 9302 Добрич, България

Описание: Здравейте, пиша Ви във връзка с детската площадка и между блоково пространство между първи и петнадесети блок в кв. Добротица. От есента не са почиствани листата, и при всеки дъжд се запушват местата за отичане на водата. Пред блоково пространство се натрупва кал и мръсотия. Детската площадка и тя е в листа цялата, само се събират на купчини и вятъра ги разпръска на наново.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител