Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2917

Улуца

Начало
13.02.2024
ID:
2917

Подаден от: Павлета Иванова

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Албена“ 12, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте! По повод започващите ремонтни дейности в града по уличната мрежа и смяна на водопроводи. Кога е предвидена ул. Албена за смяна на водопровод и асфалтиране? Защо част от улиците от района са асфалтирани, защо е направено на парче???? Това са ул.Опълченска Ул. Аврора Ул. Чайка


Статус: В процес
Подаден от: Павлета Иванова

Присъединени: 0