Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2919

Благоустрояване

Начало
14.02.2024
ID:
2919

Място/адрес: жк. ДРУЖБА бл.18

Описание: На източната и западната страна на жк. Дружба 2, бл.18 има големи тревни площи, които не са благоустроени .МОЛЯ да се вземе решение за изграждане на детска площадка или кът с уреди за тренировка или и двете, да се залеси и се оформят пътеките към бившия РУМ, училище "Дора Габе" и Дружба 4 бл.59. В момента е място за кучета и няма кошчета за отпадъци, за да напомняме на собствениците. Гледката е на изоставени, неблагоустроени участъци. С уважение: М.Георгиева


Статус: В процес

Присъединени: 0