Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2920

ПОЧИСТВАНЕ, ХИГИЕНИЗИРАНЕ

Начало
14.02.2024
ID:
2920

Друго

Място/адрес: ул. Стефан Стамболов- цялата

Описание: Моля да се почистят тревата, калта/пръстта около бордюрите и по тротоарите по цялата улица "Стефан Стамболов". Миналата година подадох такава молба и поддържахте чистота на посочените места, за което благодаря. Очакваме пак да е така и тая година, защото се движат три автобуса и има много пешеходци. Още : на спирките няма информационни табла, а съществуващата е потрошена.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител