Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2921

Разхождане на кучета без каишки

Начало
15.02.2024
ID:
2921

Въпрос

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Независимост“ 2, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте, Защо в целия град се разхождат домашни кучета без каишки ? Много е опасно за гражданите. Моля да се предпиемат мерки за безопасност на всички.


Статус: Приключен

Оценка: 2 от 1 потребител