Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2925

Не спазване на разписание

Начало
17.02.2024
ID:
2925

Въпрос

Подаден от: Павлин

Място/адрес: Рилци, ул. „Хемус“ 12, 9307 Добрич, България

Описание: Автобус номер 10 А днес сутринта в 8:30 в кв. Рилци не дойде искам да знам защо нямаше автобус в този час при положение че по разписание трябва да мине очаквам да се отнесете коректно и да говорите с шофьорите си за спазването на разписанията благодаря за вниманието


Статус: Приключен
Подаден от: Павлин

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

01.03.202410:16

Община град Добрич информира управителя на фирмата да осъществи контрол за спазване на основните задължения на шофьорите и да предприеме действия, за да не се допускат в бъдеще други подобни случаи. Основно задължение на фирмата е изпълнението на възложените им маршрутни разписания точно и без отклонения, като същите са задължени да спират на всички спирки и да обслужват всички пътници. Благодаря за сигнала и проявената гражданска активност.


Всички видове сигнали