Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 293

Сигнал №293

Начало
16.10.2017
ID:
293

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Стоян Михайловски“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте,това е резултата от отстраняване на водна авария на 16.10.2017 г. по ул.Стоян Михайловски №4.Насипаната пръст не позволява да се използва гаража пред който е разкопано.След сигнал на дежурния диспечер на телефона на ВиК ми казаха да подам жалба в центъра им за работа с клиенти.Нормално ли е така да се отстраняват водни аварии.Улицата ни е разкопана през 15-20 метра.Разкопават,изсипват каквото има,пясък било или чакъл,а в случая пръст и това е.До кога.А звънят за сметки от 8 лв.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител