Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2933

спряна вода

Начало
19.02.2024
ID:
2933

Друго

Подаден от: мария манолова

Място/адрес: гр Балчик ул Пирин 15

Описание: ЗДРАВЕЙТЕ ОТ 26,05,2023 МАЙКА МИ КЕРАНКА ПЕНЕВА И СЕСТРА МИ ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА СА МИ СПРЕЛИ ВОДАТА И ОТКАЗВАТ ДА Я ПУСНАТ ИМА ВСЕКИ МЕСЕЦ СМЕТКИ ЗА ВОДА КОЙТО МЕ КАРАТ АЗ ДА ГИ ПЛАЩАМ ИСКАХ ВИК ДА СПРЕ ВОДАТА НО ТОВА МИ БЕШЕ ОТКАЗАНО ОТ 9 МЕСЕЦА СЪМ БЕЗ ВОДА А В СЪЩОТО ВРЕМЕ ИМАМ ЗАДЪЛЖЕНИЕ КЪМ ВИК ОБЪРНАХ СЕ КЪМ ПРОКУРАТУРАТА ОТ ТАМ ИМАМ ОТКАЗ ОТ ДП ЗАЩОТО НЯМА САМООПРАВСТВО КАЖЕТЕ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА ЗА ДА ИМАМ ВОДА ИМОТА Е СЪСОБСТВЕН НАСЛЕДСТВЕН ОТ БАЩА МИ В ПРОКУРОРСКОТО ПОСТАНОВЛЕНИЕ ДОРИ ГО Е НОПИСАЛА ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА ЧЕ ИСКА ДА МЕ ИЗГОНИ ОТ МОЯ ИМОТ НА КОЙТО СЪМ НАСЛЕДНИК КАЖЕТЕ КОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ПОЗДРАВИ


Статус: Приключен
Подаден от: мария манолова

Оценка: 0 от 0 потребител