Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2939

Замърсена алея кв.Балик

Начало
20.02.2024
ID:
2939

Подаден от: Владислава Славова

Място/адрес: кв.Балик, алея от ул.Христо Ботев , до кръговото за Балчик

Описание: Едиствената алея за разходка в кв. Балик, започваща от ул.Христо Ботев и стигаща до кръговото за Балчик, успоредна на Околовръстен път е в безобразно състояние. Имам множество отпадъци (битови и строители), включително и умерли животни ( умряло куче , зад бл. 2). Почистете, сложете пейки, сложете осветление и кошчета за боклук. Там се разхождат майки с малки деца, пенсионери, хора с домашни любимци. Толкова ли е трудно?


Статус: В процес
Подаден от: Владислава Славова

Присъединени: 1