Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2943

Незаконно изхвърляне на отпадъци

Начало
21.02.2024
ID:
2943

Боклук/сметище

Място/адрес: Св. Георги, ул. „Любен Каравелов“ 55, 9300 Добрич, България

Описание: Буса спря и изхвърлиха тези чували до контейнерите


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител