Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2944

Опасно изсъхнало дърво

Начало
22.02.2024
ID:
2944

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Момчил Попов

Място/адрес: Ул. Цар Симеон 7

Описание: От няколко години има опасно изсъхнало дърво до ул. Цар Симеон 12, което се държи на множество стари кабели. От 2 дни текат дейности по полагане на нови кабели под земята точно до дървото и вече е наклонено. Мисля точно сега е момента да бъде отрязано, докато е разкопана улицата, а не след като асфалтират.


Статус: В процес
Подаден от: Момчил Попов

Присъединени: 0