Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 295

Сигнал №295

Начало
19.10.2017
ID:
295

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Екзарх Антим I-ви“ 7, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: В кой Век живеем?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител