Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2950

Опасност от замърсяване и епидемия

Начало
24.02.2024
ID:
2950

Подаден от: Димитър Ковачев

Място/адрес: гр. Добрич жк. Дружба 2 блок 15

Описание: На ВНИМАНИЕТО на Господин Йораданов и Госпожа Митева. Преди кметските избори при посещението на Господин Йораданов и Госпожа Митева пред блок 15 говорихме за шахтата на блок 23 която се намира пред вход Б на блок 15 (в близост на трафопоста на блок 23) .Тази събирателна шахта на изходни води и фекалии в дъното е повредена и водите и фекалиите текат в един от гаражите на блок 15 , и гаража неможе да се ползува , но страшната новина и опасост е , че водите ще текнат и пред асфалтираното предблоково пространство и много добре санирания блок 15 . За повредата са запознати и Господин Йораданов и Госпожа Митева придвукратните ни срещи . Много е серизно положението и затова си позволявам от името на живущите да алармирам . Вярваме Ви и сме Убедени че ще вземете адекватни и спешни мерки


Статус: В процес
Подаден от: Димитър Ковачев

Присъединени: 0