Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2951

Асфалтиране на улица

Начало
24.02.2024
ID:
2951

Въпрос

Подаден от: Тонка Василева Иванова

Място/адрес: Ген. Колев 28

Описание: Предвижда ли се асфалтиране на уличката към спиди офис Ген.Колев 30, тъй като в момента се работи по Ген.Колев/в частта преди кръговото на бул." 3 ти март"/и каква е възможността това да се случи.


Статус: Приключен
Подаден от: Тонка Василева Иванова

Оценка: 0 от 0 потребител