Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2955

Част от прожекторите на Скейтпарк Добрич не светят.

Начало
27.02.2024
ID:
2955

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Боян

Място/адрес: Скейтпарк Добрич

Описание: Част от светлините на прожекторите, осветяващи Скейтпарк Добрич в Градската Градина не работят. Вечер осветлението не е достатъчно добро за практикуване на БМХ, скейтборд и кънки. Намалената видимост вечер на подобен терен представлява опасност за практикуващите и пречи на пълноценните тренировки. Дойдох до Добрич от София за една седмица специално, за да мога да практикувам БМХ на вашия скейтпарк. Това за мен е възможно само вечер. Молбата ми е да бъдат сменени изгорелите лампи на прожекторите, за да може мястото отново да се ползва пълноценно от деца и спортисти като мен. Благодаря.


Статус: В процес
Подаден от: Боян

Присъединени: 0