Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2956

Светофар

Начало
27.02.2024
ID:
2956

Място/адрес: Запад, бул. „Добричка епопея“ 25, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте, Подавам сигнал за едно недоразумение: Става въпрос за светофара на кръстовището на бул. Добруджа с бул. Добричка епопея, а именно десния светофар, посока кв. Рилци към жп гара. Светофара е с постоянна мигаща жълта сигнализация. Това създава огромни затруднения с предвижването на превозните средства находящи се на съседните улици, а именно: 1. ППС идващи от "гарата" изпитват затруднения с предвижването, поради следните причини - псевдо "булеварда" Добричка епопея е задръстен от паркирани автомобили в зоната след спирка "жк. Албена" намираща се в непосредствена близост до кръстовището и от три лентово се превръща в еднолентово и създава задръстване и опашки до предходното кръстовище с улиците Хан Аспарух и Васил Петлешков. 2. Автомобилите и автобусите идващи от "гарата" и з


Статус: В процес

Присъединени: 0