Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2962

Теч на вода

Начало
02.03.2024
ID:
2962

Теч на вода

Подаден от: Севдалина Михайлова

Място/адрес: Балик 29 А 22

Описание: Здравейте, На кръстовището ул Орфей и ул Теменуга има теч на вода. Моля за Вашето съдействие за отстраняване на повредата.


Статус: Приключен
Подаден от: Севдалина Михайлова

Оценка: 5 от 1 потребител