Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2963

Опасна улица

Начало
02.03.2024
ID:
2963

Улична дупка

Място/адрес: Балик 29 А 22

Описание: Здравейте, Централна улица в пешеходната зона на Добрич е много опасна. Моля да се предприеме действия по отстраняване на повредите.


Статус: Приключен

Оценка: 2 от 1 потребител