Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2964

нарушаване на общественият ред

Начало
03.03.2024
ID:
2964

Друго

Подаден от: Чавдар Иванов

Място/адрес: село Плачи Дол

Описание: нарушаване на общественият ред със музика която думти силно до 0 часа и 30 минути след полунощ всяка вечер и не може да се спи чува се чак във моята стая във къщи обърнете внимание не се търпи вече


Статус: Приключен
Подаден от: Чавдар Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител