Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2969

РЕМОНТ НА ТРОТОАР

Начало
06.03.2024
ID:
2969

Подаден от: Ивелин Иванов

Място/адрес: ул.Георги Кирков 7

Описание: Добър ден на улицата преди 1 година беше правено преасвалтиране (Георги Кирков 7 до пирин блок ) дотук добре . Аз живея на в къщата на Г.Кирков 7 и отстрани където поставиха бордюр следва да поставят и павета , днес дойде група да ремонтира едва 2 метра от тротоара а останалата част е проблем както за пешеходци така и за мен като собственик на имота , защото преди си имаше отводняване , а сега заради тези високи бордюри всичко ми се налива в основите на къщата , ако може да дойде някой да го види и да продължат тротоара както трябва , пак ще правят полвинчати работи а сега майсторите са тук на терен , тази образувана яма не мисля че е редно аз да я запълвам , след като не съм я направил аз а и едва ли имам право , благодаря ви , за жалост снимките са в голям размер ..


Статус: В процес
Подаден от: Ивелин Иванов

Присъединени: 0