Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2970

Нелегално сметище и неправомерно изхвърляне на боклуци от съсед

Начало
09.03.2024
ID:
2970

Подаден от: Димитър

Място/адрес: Бул 25 септември 37 зад вход Г

Описание: Зад блока на бул.25 септември след ремонт и реконструкция на гараж съборени материали се изхвърлеха в изкопа зад блока и не бяха извозени и до днешна дата от собственика на гаража и прилежащия имот. Всеки гражданин трябва да си изхвърля материалите в специалните места или сметището или да си наеме контейнер за тази цел.


Статус: В процес
Подаден от: Димитър

Присъединени: 0