Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2972

Изоставен автомобил

Начало
09.03.2024
ID:
2972

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Дружба III, ж. к. Дружба III 39Г, 9305 Добрич, България

Описание: Здравейте, Пред гаражите на Дружба 3 бл.41 има изоставен автомобил Фолксваген ТХ4976АК, който не е преместван поне от 5 месеца, което си личи по боклуците под и около него. Пречи на движението и на гаражите. Благодаря


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител