Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2979

Последици от изпълнението на проекта за канализация в квартал Рилци

Начало
10.03.2024
ID:
2979

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: Рилци, ул. „Владая“ 23, 9307 Добрич, България

Описание: Здравейте, това са последиците от изкопните дейности по проекта за канализация в квартал Рилци. По време работниците по проекта спукаха тръбата за водата и УЖ я оправиха след това, но няма и месец след това и последиците са на лице. Отново тръбата е спукана. Звъняхме на дежурния в ВИК, но никой не вдигна телефона. върнахме на 112 и от там ни казаха, че ще предадат на общината. След 2 часа отново звъняхме на ВИК този път решиха да вдигнат. Обяснихме за случая и отговора на дежурния беше "НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ , ЧЕ ДНЕС Е НЕДЕЛЯ" , а водата си тече и тече. До момента няма никаква реакция.


Статус: В процес

Присъединени: 0