Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2981

Агресивно куче

Начало
11.03.2024
ID:
2981

Подаден от: Стефан Емилиянов Иеанов

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Катюша“ 3, 9300 Добрич, България

Описание: Бездомно, немаркирано опасно и агресивно куче. Вчера 10.03.2024 около 7.50 часа сутринта, нападна кучето ми докато го разхождах на каишка.


Статус: В процес
Подаден от: Стефан Емилиянов Иеанов

Присъединени: 0