Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2983

Дървета за рязане

Начало
11.03.2024
ID:
2983

Друго

Подаден от: Теодора Петрова

Място/адрес: ж.к. Балик, ул. „Орфей“ 3А, 9303 Добрич, България

Описание: На улица Орфей 3, пред вход А има 2 огромни липи на над 50години. Моля, някой да вземе адекватни мерки и да ги отреже, защото всяка седмица падат клони, които застрашават живущите и пешеходците, които минават по тротоара. За 5път поне подавам сигнал, моля някой да се погрижи адекватно за тези дървета преди да е станал някой фатален инцидент. Да не говорим,че на 2 пъти падат клони върху моята кола. Нужно ли е да осъдя общината, за да се вземат мерки?


Статус: Приключен
Подаден от: Теодора Петрова

Оценка: 0 от 0 потребител