Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2985

Системно неспазване на расписание на автобус#10

Начало
11.03.2024
ID:
2985

Подаден от: Манол Иванов

Място/адрес: кв.Рилци

Описание: Здравейте!Искам да подам сигнал за ваши служители от Градски транспорт(шофьори)който редовно не спазват разписанието на автобус #10 .По разсписание автобусът трябва да тръгне от първа спирка в кв.Рилци(посока "Рилски блокове")в 18.25,в 18 .20 на 11.03.2024г с дъщеря ми бяхме на последна спирка-бившият Старчески дом и автобусът беше минал.По късно същият ден,дъщеря ми чака автобус #10 на спирката срещу "Лятното кино" в 20.06,шьофьорът я подминава без да спре.Многократно съм подавал сигнали във Фейсбук страницата на Градски транспорт,както и други мой съграждани,но без никакъв резултат.Квартал "Рилци"е най отдалеченият квартал на Добрич,и непрофисионалното отношение на вашите служители причиняват много неудобства .


Статус: В процес
Подаден от: Манол Иванов

Присъединени: 0